70-466 200-101 JumpingHorses - Najlepsze konie To My!!

El. HPP B3* Jaszkowo

W dniach 20-22 marca 2015 r. odbyły się kolejne eliminacje do Halowego Pucharu Polski w Jaszkowie. Zawodniczka Weronika Wilska na koniach M. Carano, Scypionie i Lady von Bayern zaprezentowała dobrą, wysoką formę. Na Scypionie wygrała dwa konkursy średniej rundy (piątkowy oraz niedzielny finał), a także była szósta w jednym z konkursów dużej rundy. Na M. Carano zajęła w piątek 3 miejsce w średniej rundzie oraz piąte w dużej rundzie. W niedzielę natomiast uplasowała się na siódmym miejscu w Grand Prix oraz zajęła na nim drugie miejsce w klasyfikacji młodych jeźdźców, które wygrała na Lady von Bayern.  Młoda klacz Lady von Bayern, w swoim debiucie w Grand Prix, zajęła 3 miejsce pokonując parkur podstawowy oraz rozgrywkę w dobrym czasie i z wynikiem o pkt karnych.